Po poročanju nekaterih medijev bi se utegnil v vrste slovenskega prvoligaša NK Radomlje preseliti dosedanji napadalec NK Kety Emmi Bistrce Nino Kukovec. 


Slednji je v Slovenski Bistrici v sezoni 2022/23 na 12 tekmah nasprotnikovega vratarja premagal petkrat in bil za Jašo Martinčičem, ki je zabil sedemkrat, drugi najboljši strelec svoje ekipe. Kukovec, nekdanji kadet NK Maribor, je sicer januarja 2021 podpisal za Celje, a tam priložnosti ni dobil.

Po prestopu iz kadetskih vrst Maribora se je preselil k italijanski Fiorentini, po neuspešni celjski epizodi je igral še za GS Iglesias Calcio, od letošnjega januarja pa je član drugoligaške Bistrice. Očitno bo nekdanji up po novem zadolžen za zadetke pri Radomljanih. 

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Jelić Balta ponovno oblekel dres Kopra

Izkušeni vezist Ivan Borna Jelić Balta se po treh letih ponovno vrača v Koper. Dvaintrides…