Nogometaš Olimpije, Marko Ristić, je podpisal novo pogodbo s klubom, ki ga veže vse do leta 2028. Kljub temu, da so pri Olimpiji osredotočeni na pomembno povratno tekmo z Rijeko, je vodstvo kluba našlo čas za nagraditev mladega branilca, ki je z dobrimi predstavami navdušil tako trenerje kot navijače. Devetnajstletni Ristić se je v Ljubljano preselil iz Triglava in hitro napredoval iz mladinske v člansko ekipo.


 

Poleg podpisa nove pogodbe je Ristić prejel tudi vpoklic v mlado reprezentanco Slovenije za prihajajoči tekmi s Francijo in Ciprom. Ob tem dosežku ni skrival navdušenja: “Zelo sem vesel tega podpisa in hvaležen klubu za zaupanje. Pripravljeni smo na odločilno tekmo z Rijeko, ki nam lahko prinese evropsko jesen. Vpoklic v reprezentanco je dodatna motivacija za naprej.” Ristić je doslej v prvi ligi zbral enajst nastopov in bil ključni član ekipe tudi na nedavnem večnem derbiju z Mariborom. Njegova prizadevanja so opazili tudi selektorji mlade reprezentance, kar je še en dokaz uspešnega začetka sezone.

 

Njegova pot od Kranja do Olimpije je bila hitra in impresivna, zdaj pa se z optimizmom ozira naprej, saj verjame, da lahko prispeva k uspehu tako kluba kot reprezentance.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od K. S.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Končano! Jorge Silva zapušča Olimpijo brez nove pogodbe

Zgodbe Jorgeja Silve in Olimpije je nepreklicno konec. Po dveh sezonah, skoraj sto nastopi…