Pred nekaj trenutki so na Domžalskem uradnem Facebook kanalu sporočili, da vstopnic za domači sektor za nedeljsko tekmo zadnjega kroga Prve Lige Telekom Slovenije ni več. Domžalčani so stadion razprodali v rekordnih 126 minutah.


V zadnjem krogu se tako med Domžalami in Olimpijo obeta peklensko vzdušje v polnem domžalskem Športnem parku.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Lendavčani sklenili strateški dogovor z ZTE-jem in potrdili prihod novega trenerja

Le nekaj dni po slovesu Józsefa Bozsika z mesta trenerja lendavske Nafte so v pisarnah klu…