Maribor je danes, ob 15.00 uri, v 32. krogu Prve lige Telemach gostil Rogaško. Vijoličasti so brez težav vknjižili zmago z rezultatom 3:0 in se veselili novih treh točk. Mariborčani so na zadnjih osmih prvenstvenih tekmah zabeležili kar šest zmag ter dva remija.


Maribor je v današnje srečanje krenil z odlično popotnico, po zmagi proti Olimpiji. V prvem polčasu sta mreži ostali nedotaknjeni. V drugem polčasu pa so domači nogometaši trikrat zatresli mrežo Slatničanov. Za domačo zasedbo so se med strelce vpisali Jakupović, Repas ter Iličić.

Maribor je po današnji zmagi še vedno na tretjem mestu. Za Ljubljančani, ki so na drugem mestu, zaostajajo štiri točke. Na naslednji tekmi bo Maribor igral proti Domžalam.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Prvi trening Tanrıvermişa: kdo je bil, kdo manjkal in kaj sledi

Nogometaši Maribora so v danes prvič zavihali rokave in zakorakali v priprave na sezono 20…