Tekma 12. kroga 2. SNL med lendavsko Nafto in velenjskim Rudarjem bo zaradi večih primerov okužb s COVID-19 v vrstah domačina preložena na poznejši termin, ki pa še ni znan.


Okuženi igralci so do nadaljnjega v karanteni, preostanek ekipe in strokovni štab pa v samoizolaciji, so prek družabnih omrežij sporočili Prekmurci.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od VBi
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…