Rudar Velenje se je danes sporazumno razšel s Sanjinom Lelićem, kateri je bil član velenjskega drugoligaša samo pol leta. Pri Velenjčanih so se mu že zahvalili za njegov doprinos klubu.


Triindvajsetletnik je v Velenju odigral 15 srečanj in dosegel dva zadetka. Večino tekem je odigral še v prvoligaški konkurenci, kjer je na nekaterih obračunih dodobra opozoril nase.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Urban Podvratnik
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…