Sedemnajsti krog 2. SNL se je z nedeljskima obračunoma zaključil v Ljubljani oziroma v Slovenskih Konjicah. Na obeh gledalci niso videli zadetkov.


Ilirija 1911 je spomladanski del sezone pričela s sredinim pokalnim porazom proti Olimpiji, na otvoritvi ligaškega dela pa je prišla do točke proti Bistrici. Za zeleno-bele bo vsaka točka v boju za obstanek zelo pomembna, posebej če jih bodo zbirali tudi proti moštvom iz zgornjega dela lestvice, kot je bilo v tokratnem primeru.

Pred drugim delom sezone močno okrepljeni Kraševci so prav tako v sredo igrali pokalno tekmo, na kateri so v knežjem mestu precej namučili aktualne državne prvake. Tudi položaj na lestvici je pred dvobojem Dravinje in Tabora vlogo papirnatnega favorita dajal primorski zasedbi, ki pa na Štajerskem ni uspela prebiti domače obrambe. Obračun tretje in šestouvrščene ekipe prvenstva se je ob koncu zaključil z začetnim rezultatom in delitvijo točk.

Ilirija 1911 – Bistrica 0:0

Dravinja – Tabor Sežana 0:0

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Brinje odprlo vrata: Uefina pomoč, občinska vizija in družbeno-odgovorna naložba

Nogomet v Grosupljem je dobil novo srce – sodoben park Brinje, ki je bil ob prisotnosti št…