Iz osebnih razlogov je pred dnevi mesto predsednika velenjskega Rudarja zapustil Seudin Softić.


Softić je velenjskega drugoligaša vodil nekaj več kot leto dni, ob imenovanju na predsedniški stolček je zapisal: “Hvala vsem za čestitke, upam da nam boste ponovno čestitali takrat, ko bomo NK Rudar Velenje vrnili tam, kjer mu je mesto – v sam vrh slovenskega nogometa,” a v tej nameri očitno ni uspel.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…