Kot so sporočili iz vodstva Nogometnega kluba Nafta 1903, se je strokovno vodstvo odločilo, da v prihajajoči sezoni več ne bo računalo na usluge dveh igralcev. Tako Lendavo zapuščata Denis Cekovski, ki je dres Nafta 1903 nosil v zadnjih treh letih, in Arpad Vaš, ki se je v Lendavo pred časom vrnil iz Mure.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neuspeh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdov…