Včeraj zvečer sta pripravljalno srečanje odigrali moštvi Dravograda in mežiškega NK TAB Akumulatorja. Do zmage so z 2:1 prišli domači nogometaši Dravograda, to pa je bila tudi njihova prva tekma, odkar je predsednik kluba postal Marko Šuler.


NK Dravograd : NK TAB Akumulator 2:1 (2:0)

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od V.U.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…