Iz vrst lendavskega drugoligaša Nafte so sporočili, da bodo po dveh mesecih, s treningi pričeli danes. Tudi 2. SNL naj bi se pričela konec maja, a uradne potrditve še ni.


V klubu se zavedajo vseh tveganj, ki so povezana s koronavirusom, zato bodo dosledno upoštevali vse predpise, navodila in priporočila NIJZ za preprečitev širjenja okužb z virusom COVID 19. Vsi nogometaši Nafte so enotni, da je veliko bolje to, kot pa individualni treningi doma. Do konca letošnje sezone bodo varovanci Dejana Dončića lovili tudi finale pokala Slovenije.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neuspeh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdov…