Slovenija je za slovo od kvalifkacij premagala reprezentanco Cipra (2-1). Naši so tako dosegli končno četrto mesto v skupini H, kjer je skupno zmago dosegla Hrvaška.


Slovenija se je Cipru v Ljubljani maščevala za poraz v Nikoziji. Že v prvem polčasu današnje tekme so bili boljši nasprotnik, a do zadetka niso prišli. Mrežo je v 24. minuti sicer zatresel Žan Celar, a se je znašel v prepovedanem položaju.

V drugem polčasu je Miha Zajc prebil led in dosegel prvi zadetek. Akcijo je začel Petar Stojanović ki je lepo prodiral po levi strani in v kazenskem prostoru našel Miho Zajca, ki je lepo uadel in Slovenijo popeljal do vodstva. V 84. minuti so Slovenci še podvojili vodstvo, ko je z roba kazenskega prostora natančno meril Adam Gnezda Čerin.

V 89. minuti je Andronikos Kakulis poskrbel za častni gol gostujočega moštva.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Timotej Prosenc
Naloži več novic iz Reprezentanca

Dodaj odgovor

Poglejte še

Slovenija v Črni gori želi prekiniti negativno serijo

Slov ensko reprezentanco jutri čaka nova prijateljska tekma. Marčevski reprezentančni term…