Selektor slovenske nogometne reprezentance, Matjaž Kek, se je odzval na odzive športne javnosti, na stroge karantenske ukrepe Nacionalnega Inštituta za Javno Zdravje, ki predlaga, da mora zaradi enega pozitivnega testa celotna ekipa v karanteno.


“Absolutno podpiram pozive, da nam je, športnikom, dovoljeno trenirati, da nam pustijo igrati. Seveda pod pogoji, ki zdaj vladajo v svetu. Ampak menim, da je vsaka birokracija zdaj nepotrebna, v teh nelahkih časih je potrebno biti kdaj tudi bolj življenjski.”

Slovenijo danes zvečer, ob 20.45 uri, v Prištini čaka tekma 3. kroga UEFA Lige Narodov, ko se bo pomerila s tamkajšnjim Kosovom.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Reprezentanca

Dodaj odgovor

Poglejte še

Slovenke redni del kvalifikacij zaključile s porazom proti favorizirani Nemčiji

Slovenska ženska reprezentanca je redni del kvalifikacij za svetovno prvenstvo v Stožicah …