Nogometaši Zavrča so dobili drugo tekmo turnirja Istria Winter Cup, z 1:0 so bili boljši od podgoriške Budučnosti. Edini zadetek je padel v prvem polčasu, v 30. minuti je bil uspešen Brlečić.

Zavrčani so na pripravah v hrvaški Istri odigrali še drugo prijateljsko srečanje. Pomerili so se z ekipo Budućnosti iz Podgorice, ki po jesenskem delu prvenstva Črne Gore v 1. ligi zaseda 5. mesto. Slovenci so bili večji del tekme boljši nasprotnik, toda po številnih priložnosti so zadeli le enkrat, kar je bilo na koncu dovolj za zamgo. V 30. minuti je edini zadetek na srečanju dosegel Brlečić, ki je zadel z natančnim strelom po tleh. Žal pa iz tabora Zavrča prihaja slaba novica, saj se je na včerajšnji tekmi poškodoval Doris Kelenc. Koliko časa bo omenjeni nogometaš odsoten z igrišč, trenutno ni znano.

V petek se bo Zavrč pomeril z zadnjim nasprotnikom v skupinskem delu Istria Winter Cup, ekipo Sesvet.

ZAVRČ 1:0 BUDUČNOST PODGORICA
Strelec: Brlečić (30)
Zavrč: Fink, Lešnik, Kurbus, Sambolec, Dugolin, Brlečić, Golubar, Smrekar, Matjašič, Fuček, Božak. Igrali so še: Šafarić, Kresinger, A. Čeh, Murko, Težak, Vaš, Kokol. Trener: Viktor Trenevski