Deventvidajseti krog Prve lige Telekom Slovenije sta zaključila Gorica in ljubljanski Bravo.

V zgodnji fazi prvega polčasa sta bila dosežena dva zadetka, na vsaki strani po en. Ljubljančane je v vodstvo popeljal Milan Tučić, ki je zadel z glavo. Le dve minuti kasneje so Goričani izenačili, s pomočjo vratnice je po strelu z glavo izenačil TjašBegić. Na obeh straneh je bilo mogoče videti željo po doseganju zadetkov, vendar sta mreži mirovali in na odmor sta nasprotnika odšla poravnana, z rezultatom 1:1. V drugem polčasu so Goričani povedli v peti minuti, iz enajstih metrov je zadel Lamin Colley. Goričani so prednost držali do 81. minute, nato pa je po samostojnem predoru izenačil Martin Kramarič. Nogometaši Gorice se niso predali in v 90. minuti znova povedli, z glavo je tokrat zadel Žan Vipotnik, ki je tudi postavil končnih 3:2.

ND Gorica – NK Bravo 3:2 (1:1)
Begić 10′, Colley 50′ (11m), Vipotnik 90′; Tučić 8′, Kramarič 81′

Rožman prepričan v spodrsljaj Olimpije

Na četrtkovi konferenci je Simon Rožman dejal, da bo 9 točk Maribora na zadnjih treh tekma…