Olimpija je včeraj proti Aluminiju zapravila lepo priložnost za pobeg Mariboru na sedem točk. Zeleno-beli so dve minuti pred koncem še vodili z 2:1, nato pa je Eric Boakye storil usodno napako. Z drsečim štartom je ob nepravem trenutku posredoval v kazenskem prostoru in pri tem podrl Aluminijevega vezista Tilna Pečnika. Glavni sodnik je pokazal na belo točko. Nekdanji igralec Olimpije, izkušeni Aljaž Krefl, je najstrožjo kazen izkoristil in s tem svoji ekipi priboril točko na zelo zahtevnem gostovanju. Trener Ljubljančanov Goran Stanković je bil razumljivo nezadovoljen nad potezo Boakyeja:

“V drugem polčasu smo se vrnili v življenje, nato pa je sledila bedarija. To je bila velika neumnost, a to se dogaja v športu, življenju. Dajmo se nekaj naučiti iz tega,” je po koncu srečanja povedal Stanković.

Naloži več novic od Žan Prosenc

Zaos tali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratn…