Na Bonifiki sta se pomerila slovenska prvoligaša, in sicer so nogometaši Kopra gostili Tabor iz Sežane. Srečanje so dobili domači nogometaši, z rezultatom 2:0.

Ob polačsu je na semaforju kazalo začetnih 0:0, kljub nekaterim priložnostim na obeh straneh. Koprčani so povedli v 52. minuti srečanja, zadetka se je veselil Spinelli, ki je po kotu žogo potisnil za hrbet gostujočega vratarja. Gostje so imeli izjemno priložnost v 77. minuti, vendar je Rovas z bele točke zadel le prečnik. Česar niso izkorsitili nogometaši Tabora, so na nasprotni strani domači, hitro izveden napad, je z drugim zadetkom zaključil Spinelli.

FC Koper – NK Tabor Sežana 2:0