V Sežani sta se merila domači Tabor in Mura, ki je naskakovala priključitev v borbo za naslov državnih prvakov.

Po napaki domače obrambe je prva priložnost v 6.minuti pripadala Muri. Z roba kazenskega prostora je sprožil Bobičanec, a je meril mimo vrat. V 16.minuti pa zadetek Mure. Sprožil je Bobičanec, a se je žoga odbila od enega izmed branilcev, odbitek pa je v mrežo pospravil Karničnik, ki je zadel še tretjič v letošnji sezoni. V 21.minuti je po levi strani prodiral Aldair, preigral je Lovriča, podal pred vrata, kjer pa je bil najbolj spreten Stančić. Stančić je bil v skoku boljši od Gorenca, in je izid hitro poravnal na 1:1. Oboji so v nadaljevanju nekaj krat zapretili proti vratom nasprotnika, a mreži se do konca prvega polčasa nista več zatresli.

V 48.minuti je drugi rumeni karton prejel Lovrič, ki je tako posledično dobil tudi rdečega. Drugi polčas se torej za Muro ni začel po načrtih. V 57.minuti se je zatresla mreža Mure, a je žoga med letom že prečkala gol avt črto, in je sodnik gol Stančića razveljavil. Tabor je tako imel po izključitvi lepo priložnost za ugoden rezultat. V 66.minuti je od daleč sprožil Aldair, a je strel letel preko vrat Obradovića. V 79.minuti je strelec Murinega zadetka storil neumnost in v kazenskem prostoru storil prekršek nad Rovasom, in Tabor je dobil strel iz bele točke. Rovas je tudi sam prevzel odgovornost in uspešno realiziral strele iz bele točke. V 86.minuti je podajo iz kota izkoristil Azinović in prednost povišal na 3:1.

Tabor – Mura 3:1 (1:1)

Stančić (21′), Rovas 11-m (80′), Azinović (86′); Karničnik (16′)