Nogometaši Olimpije so na zadnjem dvoboju 31. kroga Prve lige Telekom Slovenije v Stožicah gostili Aluminij.

Olimpija je proti Aluminiju lovila novo zmago, s katero bi povečali prednost na vrhu prvenstvene lestvice. Zeleno-beli so sicer imeli več časa žogo v posesti, povedli pa so gostje iz Kidričevega. V 12. minuti je kot izvedel nekdanji zmaj Aljaž Krefl, z glavo pa je žogo za hrbet vratarja Freliha,LukaPetek. Ljubljančani so sicer poizkusili priti do izenačenja, a si niso priigrali nobene resnejše priložnosti, poizkušali so predvsem s streli od daleč. V drugem polčasu je Olimpija krenila po izenačenje, do katerega je prišla v 57. minuti, iz kota je podal Đorđe Ivanović, z glavo pa je zadel Vujadin Savić. V 68. minuti so zapretili gostje, dobro pa je bil postavljen Frelih in je strel uspešno zaustavil. Dve minuti kasneje so Ljubljančani prvič povedli, prestregli so žogo na sredini igrišča, v priložnosti se je znašel Ivanović, ki je napad uspešno zaključil. Pred koncem srečanja smo videli nekaj vroče krvi, vse skupaj pa se je končalo z opomini. V 88. minuti je iz enajstih metrov zadel Aljaž Krefl in izenačil na 2:2.

NK Olimpija – NK Aluminij 2:2 (0:1)
Savić 57′, Ivanović 70; Petek 12′, Krefl 88′ (11m)