Nogometaši Olimpije so odigrali še zadnjo tekmo v sklopu priprav v Umagu. Tokratni nasprotnik je bil madžarski drugoligaš Gyirmot.

Srečanje so z 1:0 dobili Ljubljančani, ki so po dveh remijih in porazu prvič okusili slast zmage. Edini zadetek na tekmi je atraktivno s »škarjicami« v prvem polčasu zabil Šporar, ki je bil blizu drugemu zadetku, ko je kmalu za tem z glavo meril za las mimo vratnice. V drugem polčasu je Vukčević po podaji Kapuna prišel iz oči v oči z vratarjem, a mu je veselje preprečila prečka. Nekajkrat sta z razdalje zapretila Omladič in Eteme, a je bil vratar Madžarov zanesljiv.

OLIMPIJA 1:0 GYIRMOT
Strelec: Šporar
Olimpija: Šeliga, Škarabot, Delamea, Mitrović, Jović, Kostić, Eteme, Trifković, Vukčević, Omladič, Šporar. Igrali so še: Džafić, Bajrić, Fink, Zalaznik, Kapun, Djermanović, Vicente, Valenčič, Čeh. Trener: Milorad Kosanović.