Nogometaši Mure nadaljujejo s pripravami v Turčiji, črno-beli so danes premagali makedonski Vardar.

Varovanci Anteja Šimundže so po včerajšnjem porazu proti ruskemu Amkarju (2:1) tokrat merili moči z desetkratnimi prvaki Makedonije in se po preobratu v drugem polčasu veselili zmage z rezultatom 3:1.

Makedonci so sicer vodili na odmoru, potem ko je v 38. minuti zabil Brdarovski, a so črno-beli v drugem delu s tremi zadetki v zaključku dvoboja prišli do zmage. Za izenačenje je po odlični podaji Bobičanca v 75. minuti poskrbel Šušnjara, ki je le dve minuti kasneje zabil za vodstvo svoje ekipe. Piko na i je v 84. minuti po napaki makedonske obrambe postavil Bubnjar.

MURA – VARDAR 3:1 (0:1)
Strelci: Brdarovski (38′); Šušnjara (75′, 77′), Bubnjar (84′)