Včeraj sta se v Novi Gorici v 17. krogu Prve Lige Telekom Slovenije Gorica in Ankaran razšla z 2:2. Goričani so sicer šele drugič v prvenstvu remizirali, kar jih po 17. krogih uvršča na šesto mesto. Strelec drugega zadetka za Novogoričane Rifet Kapić sicer meni, da so bili Primorci boljši, ampak niso izkoristili svojih priložnosti: »Tako je v nogometu, vsi vemo da je 2:0 najslabši rezultat. Tako kot se je danes zgodilo nam, danes smo bili boljši, ustvarjali priložnosti, smo si zaslužili zmago po mojem mišljenju, ampak tako je v nogometu. Če ne daš dobiš in potem smo končali tako kot je, na koncu smo zadovoljni.«

Bistveno bolj je bil zadovoljen Tim Vodeb, strelec zadetka, ki je Ankarančanom vlil upanje po preobratu: »Preobrat ni bil prav nič čudežen, zato ker so fantje začeli verjet vase. Jaz sem verjel vase, dal sem tisti gol, ki nas je nekako ponesel. Potem smo dosegli še drug gol, to je čisto psihični moment. Tako se je drugi polčas, zadnjih 20 minut obrnil v našo korist.«

Zaostali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratni…