Prvi dvoboj 32. kroga Prve lige Telekom Slovenije je bil odigran v Ljubljani, kjer je Bravo gostil Celjane.

V prvem polčasu smo videli malo priložnosti za dosego zadetkov, še najbližje zadetku pa so bili Celjani. V27. minuti je Igor Vekić ubranil strel iz enajstih metrov, neuspešen je bil Filip Dangubić.  V drugem polčasu so prvi zapretili domači, v 51. minuti je za las zgrešil cilj Milan Tučić. Bravo je v vodstvo popeljal Mitja Križan, ki je bil najvišji v kazenskem prostoru in v 68. minuti zadel z glavo. V 74. minuti je z roba kazenskega prostora poizkusil Maružin, žoga je zletela mimo vrat Celja. Bravo je z 2:0 povedel v 82. minuti, po samostojnem prodoru je v daljši vratarjev kot sprožil Martin Kramarič in zadel. V 89. minuti je imel izjemno priložnost Sandi Ogrinec, a je za las zgrešil.

NK Bravo – NK Celje 2:0 (0:0)