Nogometaši Aluminija iz Kidričevega so zaključili z delom priprav na hrvaški obali. Danes so se pomerili z drugim moštvom zagrebškega Dinama in slavili minimalno zmago, končni izid je bil 1:0.

Težki pogoji za igro niso obrodili sadov v prvem polčasu, ko so mreže mirovale. V 41. minuti sta si v lase skočila dva nogometaša in bila posledično tudi izključena. V 65. minuti srečanja je bil dosežen edini zadetek na srečanju, zmagovalca je odločil Ante Živković. Varovanci Slobodana Grubora bodo s pripravaminadaljevali v domačem okolju.

Aluminij : Dinamo Zagreb II 1:0 (0:0)
Živković 65`

NK Aluminij: Janžekovič, Vrdoljak (60` Ploj), Kontek (60` Petek), Pantalon, Jakšič (60` Pečnik T.), Čermak, Marinšek (70` Pečnik G.), Klepač (60` Leko), Vrbanec (70` Majcen), Matjašič (60` Flakus Bosilj), Živković (70` Jauk)

Domžalčani do pomembnih točk

Zaos tali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratn…