Slovenski branilec David Zec, ki je januarja prestopil iz Celja v nemški Holstein Kiel, je na svoji četrti tekmi v Bundesligi dosegel prvi zadetek. Na gostovanju pri Wolfsburgu je z golom v 13. minuti popeljal svoj klub v vodstvo, tekma pa se je končala z remijem 2:2.


 

Zec, ki je s svojimi predstavami hitro postal nepogrešljiv člen začetne enajsterice, je svoj gol dosegel po podaji s kota, ko je z natančnim strelom z glavo premagal domačega vratarja. Čeprav je Kiel sprva prevladoval, je Wolfsburg v drugem polčasu hitro obrnil rezultat v svojo korist z dvema goloma v treh minutah. Gostom je končni rezultat deset minut pred koncem zagotovil Steven Skrzybski. 

 

Holstein Kiel je s točko ostal na predzadnjem mestu lestvice, a je zadržal prednost pred zadnjeuvrščenim Bochumom. Zec, ki je znan po svoji izjemni igri pri prekinitvah, bo zagotovo še naprej igral ključno vlogo v boju Kiela za obstanek v ligi.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od K. S.
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Modri ponižani na Maksimirju, scenarij zakuhal Slovenec (VIDEO)

Dinamo je zadnje tedne deloval nedotakljivo – evropske zmage proti Fenerbahčeju in Maccabi…