Jan Mlakar v zadnjem obdobju preživlja neverjetne trenutke. Odprlo se mu je pred golom, za svojega pa so ga vzeli tudi navijači, ki drugače veljajo za izjemno zahtevne. Mlakar je v aktualni sezoni zabil že dvanajst zadetkov. V zadnjih dveh sezonah pa velja za petega najboljšega strelca 1. HNL. V zadnjem obdobju pa se je prikupil tudi navijačem Hajduka, ki njegove igre očitno zelo cenijo. Na družbenih omrežjih se o Mlakarju vrstijo sami pozitivni komentarji.


“Zlata vreden,” je zapisal eden izmed navijačev.

“Jan je daleč najbolj podcenjen nogometaš. Fant igra na položaju, ki ni njegov naraven, svoje oddela v fazi obrambe. Ob tem da še lepo število zadetkov, je tiho in trdo dela. Upam, da ga v dresu Hajduka gledamo tudi v naslednji sezoni,” je dodal Janov, očitno velik privrženec.

Na spodnji povezavi pa si lahko ogledate še Janov včerajšnji zadetek, ko je s pravo bombo postavil končni rezultat na tekmi proti Osijeku.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Šeško v rdečem: Sanje postale resničnost na Old Traffordu (VIDEO)

Benjamin Šeško je uradno postal novi napadalec Manchester Uniteda in podpisal pogodbo do l…