Tim Matavž nadaljuje z odlično strelsko formo na začetku letošnje sezone. Po zadetku v prvem krogu je Primorec bil uspešen tudi teden dni kasneje in bo vikend pričakal izenačen na vrhu lestvice strelcev nizozemske Eredivisie.


Tokrat je 28-letnik bil uspešen na gostovanju pri Rodi, potem ko je v 40. minuti izkoristil napako domačega branilca in z lepim strelom na drugo vratnico zabil prvi zadetek na srečanju. Vitesse se je ob koncu veselil zmage s 3:1, Matavž pa je po vrnitvi na Nizozemsko očitno ponovno našel svojo staro strelsko formo, ki ga je pred leti krasila v dresu Groningena in PSV-ja.

Dogajanje zagotovo budno spremlja tudi selektor slovenske reprezentance Srečko Katanec, ki bo v naslednjih dneh objavil spisek vpoklicanih igralcev za septembrski kvalifikacijski tekmi za nastop na svetovnem prvenstvu, ko bo Slovenija gostovala na Slovaškem ter nato doma gostila Litvo.

Drugi zadetek Matavža v tej sezoni si lahko ogledate s klikom na POVEZAVO.

 

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Modri ponižani na Maksimirju, scenarij zakuhal Slovenec (VIDEO)

Dinamo je zadnje tedne deloval nedotakljivo – evropske zmage proti Fenerbahčeju in Maccabi…