Prvoligaši sosednje Madžarske še naprej stopajo na zelenice, vendar pred praznimi stadioni. Včeraj sta dvoboj odigrala tudi Ferencvaros, kjer nastopa tudi slovenski reprezentančni branilec Miha Blažič in Kaposvar. Klub iz prestolnice je slavil z visokih 5:0.


V 73. minuti se je med strelce vpisal tudi reprezentančni branilec Blažič, po kotu je zadel z glavo in se veselil prvenca v tej sezoni. Nekdanji član Domžal in Kopra je s Fernecvarosem vodilni v madžarskem prvenstvu, pred Fehervarjem imajo tri točke prednosti.

Blazic gólja a Kaposvár ellen

Két támadó után egy védő is bevette a Kaposvári Rákóczi FC kapuját. Miha Blazic szerezte a Ferencvárosi Torna Club harmadik gólját, igaz azért a kaposvári kapus is kellett hozzá.Részletek: http://bit.ly/2vVIHKF.

Objavil/a M4Sport dne Sobota, 14. marec 2020

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Stojanović blizu odhoda v poljsko prestolnico

Slovenski reprezentant Petar Stojanović bo po štirih sezonah zapustil Apeninski polotok in…