Legionarji

Šeško podaljšal z Leipzigom do 2029

Uresničile so se napovedi nekaterih medijev, da bo Benjamin Šeško ostal v Nemčiji in podaljšal sodelovanje z Leipzigom. Slovenski reprezentant bo na Saškem predvidoma igral do leta 2029.

Za pričakovati je sicer, da Radečan celotne pogodbe z rdečimi biki ne bo oddelal v celoti in se bo prej preselil v kakšen bolj renomiran klub. Z novo pogodbo so se izboljšali pogoji za Šeška, prav tako pa tudi za klub. Nemci bodo v bodoče lahko 21-letnika prodali za precej več, kot je znašala njegova dosedanja odkupna klavzula. Ta je v minuli sezoni bila visoka 50 milijonov evrov, v novi bi se zvišala še za 15 milijonov evrov.

“Ekipa, klub, mesto, navijači – celotni paket je preprosto izjemen zame. Predčasno podaljšanje pogodbe je bil naslednji logičen korak,” je ob podpisu dejal Šeško. Visokorasli napadalec je v minuli sezoni Bundeslige zaigral na 31 tekmah in v svojo statistiko vpisal 14 zadetkov in dve podaji.

Recent Posts

V Ajdovščini prva tekma pod žarometi pripadla Šiškarjem

Zgodovinski dan za ajdovski nogomet se je odvijal v tretjem krogu državnega prvenstva. V Ajdovščini…

17 ur ago

Toča odpihnila konec, Mura pa zmago: čarno-bejli še naprej v začaranem krogu

Murska Sobota, Fazanerija – Čeprav so se muraši po dveh porazih v prestolnici prvič v…

20 ur ago

Oxford udaril s slovenskim orožjem – Nik Prelec naslednji Slovenec na Otoku

Nik Prelec bo prihodnjo sezono nosil dres Oxford Uniteda, ambicioznega drugoligaša iz Anglije, ki si…

1 dan ago

Vroče poletje na prekmurski ravnici: Nafta predstavila Marošo, Mura napoveduje uporabo vseh pravnih sredstev

Zelo vroče je v teh dneh na prekmurski ravnici, kjer je v ospredju velikega rivalstva…

1 dan ago

Drama pod žarometi: Šeško izbral bogato destinacijo!

Benjamin Šeško, eden najobetavnejših evropskih napadalcev, naj bi se po poročanju več angleških medijev odločil…

1 dan ago

Mlinarji ostajajo nerešljiva uganka za Domžale

Prvoligaški občinski derbi Radomelj in Domžal je še petič v nizu pripadel mlinarjem, ki so…

2 dneva ago