V sredo ob 18.45 uri je bila na sporedu tekma osmine finala v turškem pokalu. Gaziantep je gostil Fenerbahče, ki je slavil z 2:0 Slovenski reprezentančni vezist Miha Zajc, je po dolgi odsotnosti ponovno zaigral. Tokrat od prve minute!


Miha Zajc igralnih minut ni vknjižil vse od minulega leta, zaradi resnejših težav s poškodbo. Zadnja klubska tekma, ki jo je odigral je bila na sporedu 11. februarja, 2023. V preteklem, 24. krogu turške Super Lig je bil po dolgem času na klopi za rezervne igralce, a priložnosti za igro (še) ni dobil.

Za napredovanje v naslednjo fazo tekmovanja je z dvema zadetkoma poskrbel belgijski zvezdnik Michy Batshuayi. 30-letni belgijski reprezentant je v polno meril v 17. minuti in v 31. minuti srečanja. Z sredino zmago so si nogometaši turškega velikana zagotovili napredovanje v četrtfinale turškega pokala.

Miha Zajc in soigralci bodo na naslednji tekmi gostili moštvo Alanyaspor. Omenjeno srečanje bo gledalcem pričaralo slovenski dvoboj, kjer si bosta nasproti stala Miha Zajc in Jure Balkovec. Tekma 25. kroga bo odigrana 11. februarja ob 17:00.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

FOTO: Kapa dol, Uzbekistanci ob slavju zgodovinske uvrstitve niso pozabili na Katanca

V Uzbekistanu te dni vlada prešerno vzdušje, saj v tej osrednjeazijski državi slavijo najv…