Krvodajalska akcija Vijol’čna kri za vse ljudi, ki jo Mariborčani uspešno izvajajo že leta, je tokrat podrla nov rekord. Pod Kalvarijo so zbrali 117.900 mL krvi (za primerjavo: lani je bila aktualna številka 108.450). Krvodajalcem so se v imenu kluba zahvalili Marko Šuler, Simon Rožman in Nemanja Mitrović.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od VBi
Naloži več novic iz Drugo

Dodaj odgovor

Poglejte še

Nekdanji športni direktor Olimpije pred novim izzivom v hrvaškem nogometu

Boromisa pred novim izzivom? Nekdanji športni direktor Olimpije blizu Kustošije Nekdanji š…