Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbral kar 22 zadetkov, seli med slovensko prvoligaško elito. Petindvajsetletni napadalec bo odslej igral za Aluminij.


Bajraj je v minuli sezoni bil gonilna sila v napadu Beltincev in je za Prekmurce zbral vseh 30 nastopov v drugoligaški konkurenci. Napadalec, ki je v preteklosti igral tudi za Videm, Podvince, Bistrico, velenjski Rudar, Cirkulane in Fužinar je sedaj storil najpomembnejši skok v karieri in stopil na najvišjo stopničko slovenskega klubskega nogometa. Ob podpisu sodelovanja z rdeče-belimi je dejal: “Mislim, da si vsak igralec želi igrati v Prvi Ligi. Sem prepričan, da je prihod v Kidričevo dobra odločitev, saj gre za korak naprej v moji karieri. Seveda si želim doseči veliko golov, da bom ekipi pomagal. Nekaj novih soigralcev poznam od prej, ekipa me je zelo dobro sprejela. Treningi in pogoji za trening so odlično. Trdo delamo in se veselim novih izzivov.”

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po epizodi v Celju se Nieto vrača v matični klub

Španski bočni branilec Juanjo Nieto se po dveh sezonah v dresu Celja ponovno vrača v domov…