Velik met je uspel vodstvu ženskega nogometnega kluba Olimpija, saj je v svoje vrste privabilo Vladimirja Kokola. Donedavni trener Mure je črno-bele zapustil po osvojitvi dvojne krone, odslej pa bo deloval v prestolnici.


Prihod 54-letnika nakazuje na velike ambicije zeleno-belih, ki se očitno želijo ponovno dvigniti na sam vrh slovenskega nogometa. Njegov prihod predstavlja pomemben mejnik v razvoju kluba in jasno sporočilo, da ŽNK Olimpija Ljubljana v prihodnje želi igrati še vidnejšo vlogo v slovenskem ženskem nogometu. Klub s tem potrjuje svojo ambicijo, da postane stabilen član vrha slovenskega nogometa ter ustvari pogoje za dolgoročni razvoj igralk in strokovnega dela,” so pomembno okrepitev v strokovnem štabu kluba oznanili pri zmajčicah.

Predsednik kluba Boris Snedec je ob tem dejal: “Prihod Vladimirja Kokola pomeni pomemben korak za naš klub. Cenimo ga kot strokovnjaka z bogatimi izkušnjami in jasnim pogledom na razvoj ženskega nogometa. Prepričani smo, da bo s svojim znanjem, energijo in profesionalnim pristopom pomembno prispeval k nadaljnjemu razvoju našega kluba in ustvarjanju uspešne zgodbe. S tem imenovanjem sporočamo, da ŽNK Olimpija razmišlja dolgoročno, ambiciozno in odgovorno. Naš cilj ni zgolj sodelovanje v tekmovanju, temveč ustvarjanje okolja, v katerem lahko igralke, trenerji in klub kot celota dosegajo najvišje standarde.”

Kokol bo vajeti kluba uradno prevzel 1. julija, v drugi polovici istega meseca pa bodo pri Olimpiji pričeli s pripravami na novo sezono.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz Ženski nogomet

Dodaj odgovor

Poglejte še

Reprezentantka Mirjam Kastelec okrepila napad ŽNK Radomlje Medex

Ženski nogometni klub Radomlje s ponosom predstavlja prvo poletno okrepitev članske ekipe …