Domžale so danes, ob 16.45 uti, gostile Rogaško. Na tekmi 30. kroga Prve lige Telemach so slavili nogometaši Rogaške. Gostje so vknjižili zmago z minimalnih 1:0.


Za zgodnje vodstvo je v 4. minuti zadel Thalisson. Domžalčani so ob odmoru zaostajali za en zadetek. V nadaljevanju srečanja, kljub številnim menjavam in priložnostim, zadetka ni bilo.

Rogaška je po današnji pomembni zmagi vedno bližje obstanku med slovensko elito. Črno-beli imajo 32 točk in so od devetega mesta oddaljeni šest točk. Slatničani bodo v naslednjem krogu doma gostili vodilno ekipo prvenstva. Nogometaši Domžal bodo zmago naskakovali 14. aprila proti Olimpiji.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Matej Mamić zapušča Radomlje, kariero bo nadaljeval v Romuniji

Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bo…