Znan je epilog vdora navijačev Olimpije na zelenico po zadnjem sodniškem žvižgu ob zmagi zmajev nad bolgarskim Ludogorcem. Ljubljančani bodo segli v žep.


Disciplinska komisija UEFA-e je Olimpiji naložila kazen v višini 20 tisoč evrov in pogojno kazen igranja ene tekme pred praznimi tribunami. Ta bo vstopila v veljavo v primeru, če se podoben incident ponovi v naslednjih dveh sezonah.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od D.Š.
Naloži več novic iz Liga prvakov

Dodaj odgovor

Poglejte še

Celjani proti prvaku Albanije ali Moldavije

Državni prvaki iz knežjega mesta so dobili nasprotnika na prvi stopnički letošnjih kvalifi…