Nogometaši Maribora bi danes morali začeti s tekmovalnim delom poletnih priprav, toda njihov obračun proti makedonskemu prvoligašu Makedonija GP je zaradi slabih vremenskih razmer bil preložen.


V popoldanskih urah se je nad območjem Gornje Radgone razbesnela nevihta, ki je nogometno zelenico v tamkajšnjem športnem parku v kratkem obdobju razmočila do te mere, da razmere za igro na njej več niso bile mogoče.

https://twitter.com/nkmaribor/status/1672264816067592192

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od D.Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Matej Mamić zapušča Radomlje, kariero bo nadaljeval v Romuniji

Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bo…