Pri Bravu so hitro zapolnili vrzel v obrambi, ki je nastala po odhodu Stefana Milića. Za Šiškarje bo do konca sezone kot posojen nogometaš zagrebškega Dinama igral Marko Katinić.

Osemnajstletni Rečan je hrvaški mladinski reprezentant in eden od falange mladih igralcev, s katerimi imajo v Zagrebu velike načrte. Katinić je za modre v letošnji sezoni igral v prvenstvu do 19 let, zbral pa je tudi šest nastopov in zadetek v mladinski ligi prvakov. Kljub mladosti gre za igralca, ki se lahko pohvali tudi z igranjem v članski konkurenci, saj je v prejšnji sezoni za rezervno ekipo Dinama zaigral na 21 obračunih hrvaške druge lige.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od D.Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Matej Mamić zapušča Radomlje, kariero bo nadaljeval v Romuniji

Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bo…