Teden dni pred začetkom nove drugoligaške sezone so nogometaši odigrali še zadnjo pripravljalno srečanje med poletnim premorom.


Rogaška je v domačem Športnem centru Rogaška Slatina gostila arabsko ekipo Al-Riyadh SC, uspešnejši so bili domači, z rezultatom 2:1. Zadetka v dresu črno-belih sta dosegla Pavlović in Gradišar. V nedeljo bo bo Rogaška gostovala v Ljubljani, na stadionu ljubljanske Ilirije.

NK Rogaška – Al-Riyadh SC 2:1
Pavlović, Gradišar

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…