Nogometaši Beltincev počasi zaključujejo s pripravami na novo sezono v 2. SNL. Prekmurci so v tem poletju odigrali že šesto pripravljalno tekmo, na kateri so vknjižili nov vzpodbuden rezultat.

V Gornji Radgoni je nasprotnik žutih bila ekipa Al-Nasr, ki je v zadnji sezoni med prvoligaško elito v Združenih arabskih emiratih osvojila osmo mesto. Beltinčani so povedli že v šesti minuti, ko je po podaji novinca v moštvu Tilna Ščernjaviča zadel Luka Pihler in postavil izid polčasa. Minmalno vodstvo Prekmurcev je trajalo vse do zadnje četrtine obračuna, ko je boljšo igro v drugem polčasu Al-Nasr kronal z izenačujočim zadetkom.

Na dosedanjih šestih pripravljalnih obračunih so varovanci Damjana Gajserja vknjižili štiri zmage, remi in poraz. Prekmurci bodo sezono uradno odprli danes teden, ko bodo na severovzhodu Slovenije gostovali nogometaši velenjskega Rudarja. Še prej Beltince čaka generalka, in sicer v nedeljo, ko bo ekipa gostovala pri tretjeligašu iz Cirkulan.

Beltinci – Al-Nasr 1:1 (1:0)
Začetna postava Beltincev: Zver, Ščernjavič, Žaler, Ptiček, Rantaša, Hren, Zorman, Pihler, Grobelnik, Emruli, Kosi. Igrali so še: Gyergyek, Kralj, Kaučič, Đurak; Baligač, Hari, Rec, Vidovič.

Generalka, 24. julij ob 18. uri:
Cirkulane – Beltinci


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Blaj v drugoligaški konkurenci očitno ne bo imel nobenih težav

Zadn ji obračun drugega kroga 2. SNL se je odvijal v Novem mestu kjer je na Portovalu viso…