Zadnji dvoboj 33. kroga Prve lige Telemach je bil odigran v Stožicah, zeleno-belim so se zoperstavili nogometaši Brava.


Z izjemnim zadetkom je v deveti minuti srečanja za vodstvo Olimpije poskrbel Svit Sešlar. Zmaji so skozi celotno srečanje prevladovali, a si niso uspeli ustvariti resnejših priložnosti. Gostje iz Spodnje Šiške so poizkušali priti do izenačenja, vendar je bil domači vratar Banić vselej na mestu. Olimpija je z zmago skočila na tretje mesto in ostaja v boju za nastop v evropskih tekmovanjih.

NK Olimpija – NK Bravo 1:0 (1:0)
Sešlar 9′

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Znani termini prvega kroga, otvoritev 36. sezone državnega prvenstva bo v Lendavi

Nogo metna zveza Slovenije je potrdila termine za tekme prvega kroga državnega prvenstva. …