Sežanci so pred nadaljevanjem sezone gostovali pri ND Gorica, ki letos naskakuje ponoven povratek v 1. SNL. Novogoričani imajo trenutno 5 točk prednosti pred drugouvrščenim Triglavom, tokrat pa niso bili kos gostom iz prve lige.


Že v zgodnji fazi tekme sta za goste zadela Žiga Ovsenek in Alen Kranjc. V 51. minuti je za 0-3 zabil še Bongongui, častni gol pa je za Gorico v 81. minuti dosegel Mory Keita.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Timotej Prosenc
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Največja okrepitev Celja tega poletja, Zabukovnik se je po 310 dneh vrnil v poln pogon

Kar 310 dni je trajala kalvarija Marka Zabukovnika, potem ko je pomemben člen v udarni zas…