NK Olimpija je po Lunu Bončini in Harisu Sadikoviću še enega nogometaša poslala na posodo v 2. SNL. Tokrat se tja seli Stefan Petrović, ki bo vsaj do konca sezone oblekel dres NK Triglav.


20-letnik je do sedaj odigral dve članski tekmi v dresu Olimpije, skupaj 15 minut.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Timotej Prosenc
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po epizodi v Celju se Nieto vrača v matični klub

Španski bočni branilec Juanjo Nieto se po dveh sezonah v dresu Celja ponovno vrača v domov…