Celjani so se v Kidričevem veselili minimalne zmage, edini zadetek na srečanju je dosegel hrvaški nogometaš, Ivan Božić.


Po srečanju je trener grofov Simon Sešlar dejal: “V drugem polčasu nas je Aluminij prisilil, da se branimo z vsemi močmi. Vedeli smo, da bodo igrali bolj odprto in napadalno, vendar branjenje minimalne prednosti ni bila naša želja. Imeli smo načrt, da njihovo napadalnost kaznujemo z zadetkom. Pripravili smo si nekaj priložnosti, ki bi jih morali izkoristiti, saj bi bila tekma v nadaljevanju lažja. Toda fantje so kljub temu zdržali vse pritiske nasprotnika in uspeli zadržati vodstvo, kar je na koncu najbolj pomembno.”

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Davor Mađerić
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Največja okrepitev Celja tega poletja, Zabukovnik se je po 310 dneh vrnil v poln pogon

Kar 310 dni je trajala kalvarija Marka Zabukovnika, potem ko je pomemben člen v udarni zas…