Slovenski reprezentančni vezist Benjamin Verbič se je po več kot osemmesečni odstotnosti ponovno vrnil na nogometne zelenice. Sedemindvajsetletnik je v 4. krogu ukrajinskega državnega prvenstva sodeloval ob remiju kijevskega Dinama na gostovanju pri Inhuletsu.

Verbič ja nazadnje na uradni tekmi nastopil 12. decembra 2020 proti Kolosu Kovalivki, nato pa je zaradi poškodbe kolena moral več mesecev počivati. Med letošnjim poletjem se je končno vrnil v pogon, a ga je za nekaj časa pred tedni z igrišč oddaljila še poškodba rame. Na nogometne zelenice se je prvič sicer vrnil že pred petimi dnevi, ko je z Dinamom igral prijateljsko tekmo proti milanskemu Interju in je na terenu preživel dobrih šest minut. Včeraj je v državnem prvenstvu dobil nekoliko večjo minutažo, in sicer je v igro vstopil v 63. minuti srečanja. Obračun se je končal z delitvijo točk, bilo je 1:1.

Remi proti Inhuletsu so prve izgubljene točke Kijevčanov v letošnji sezoni. Po štirih krogih ima Dinamo deset točk oziroma dve točki zaostanka za vodilno Desno.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po poškodbi znova med strelce: Celar odločen pred novo sezono (VIDEO)

Žan Celar se vrača tja, kjer ga navijači Queens Park Rangers najraje vidijo – med strelce.…