Gorica je v svoje vrste pripeljala mladega Jošta Urbančiča, ki je po zapisu Domžal tja posojen. Jošt kljub svoji mladosti premore že bogate izkušnje z igranjem v prvi ligi, saj je navkljub svojim 20 letom že zbral 52 nastopov. Ob tem je prispeval še 7 zadetkov.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Znani termini prvega kroga, otvoritev 36. sezone državnega prvenstva bo v Lendavi

Nogo metna zveza Slovenije je potrdila termine za tekme prvega kroga državnega prvenstva. …