Slovenska futsal reprezentanca do 21 let je v Podčetrtku s porazom zaključila krajše priprave ob koncu sezone, na katerih so varovanci novega selektorja Mileta Simeunovića dvakrat merili moči s Francozi. Rezultatski izkupiček Slovencev je bil polovičen.

Prvi obračun je bil zelo razburljiv in poln preobratov, saj sta se moštvi kar štirikrat izmenjali v vodstvu, a so se Slovenci na koncu veselili zmage s 5:4.


Podobno kot dan prej, so tudi na drugem obračunu Francozi hitro povedli z dvema zadetkoma prednosti, a tokrat Sloveniji ni uspel preobrat. Aljaž Ruis je v zaključku prvega dela z znižanjem na 1:2 vlil nekaj upanja svoji ekipi, a so Francozi v nadaljevanju še enkrat zatresli domačo mrežo in srečanje dobili z rezultatom 1:3.

Pripravljalni tekmi:
Slovenija – Francija 5:4 (2:2)
Ciuha (7′), Osredkar (9′), Bukovec (21′), Vesel (33′), Florjančič (38′); Gajser (2′ ag), Traore (6′, 24′), Duala (29′)

Slovenija – Francija 1:3 (1:2)
Ruis (18′); Reynaud (7′, 9′), Faupin (29′)

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz Drugo

Dodaj odgovor

Poglejte še

Licitacija podpisanega dresa Benjamina Šeška (Manchester United FC)

V po moč malemu Aleksu pri premagovanju njegove bolezni, smo se odločili, da poskušamo nek…