V Maribor je znova prišlo reprezentančno vabilo, tudi tokrat ga je prejel Alexandru Cretu. Vezist Maribora nekaj izkušenj z reprezentančnim nogometom vendarle že ima, za reprezentanco Romunije je nastopil na 4 tekmah.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Frelih prihodnje tri sezone v knežjem mestu

Žiga Frelih se tudi uradno seli v vrste trikratnih državnih prvakov iz knežjega mesta. Cel…