V Mariboru so se odhajajočemu Mitji Vilerju še zadnjič poklonili: do leta 2030 so upokojili številko 28, ki jo je zadnjih deset let nosil primorski nogometaš. “Na ta način izražamo Mitji Vilerju globok priklon in HVALA na vijol’čni način,” so vijoličasti zapisali na klubskih družabnih omrežjih.


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od VBi
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Aluminij zapustil dvojec, blizu odhoda tudi drugi strelec minule sezone

V ta boru Aluminija nadaljujejo s kadrovanjem pred prihajajočo sezono, ki bo za rdeče-bele…