Ester Sokler je danes okrepil vrste državnih prvakov, ob prestopu v knežje mesto pa je podal naslednjo izjavo: “Zelo sem zadovoljen, da sem lahko podpisal za državnega prvaka Slovenije. Celje sem izbral zato, ker odlično dela z mladimi, nudi dobre delovne pogoje in napredovanje. Želim si čim več zmag, pripravljen sem na trdo delo in komaj čakam, da se začne zares.”


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od VBi
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Matej Mamić zapušča Radomlje, kariero bo nadaljeval v Romuniji

Radomlje bodo novo sezono začele brez enega pomembnejših članov obrambne vrste. Hrvaški bo…