Potem, ko je Olimpija vložila prošnjo za prestavitev nedeljske tekme proti aktualnemu prvaku Celju, smo sedaj dobili odgovor na prošnjo.


Olimpija je dobila zeleno luč s strani zveze in lastnikom televizijskih pravic. Odločitev je nato padla na ramena Celja, ki pa se ni strinjal s prestavitvijo tekme.

Kot poroča Ekipa24, bo tekma tako odigrana v nedeljo ob 14. uri.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Feta po odlični sezoni dobiva novo priložnost v Ljudskem vrtu

Behar Feta je po odličnih predstavah v minuli sezoni dobil drugo priložnost v Mariboru. Pr…